Haber

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Orta Doğu Süper Ligi takımlarının temsilcileriyle bir araya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Ulu, Büyükler Ligi takımlarının Ortadoğu ülkelerindeki temsilcileriyle bir araya geldi. Spor Sakarya ilinde geride bıraktığımız dönemde uluslararası birçok spor faaliyeti gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de spor alanında gerçekleştirilecek projelerde iş birliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Büyük, Orta Doğu üst ligi futbol gruplarının temsilcileriyle bir araya geldi. Futbol ve diğer meslek dallarının da görüşüldüğü toplantıda Sakarya’da yapılabilecek çalışmalar masaya yatırıldı. Temsilcilerin görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Yüce, her zaman birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade etti. Yüce, “Spor alanında sporu önceleyen, sporcu yetiştiren, teşvik eden, pekiştiren bir anlayışla Sakarya’da hizmet verdik. Gelişmeyen, büyümeyen bir şehir olması için gece gündüz çalıştık. Spor geride kalacak. Önce Bisiklet Dostu Şehir, ardından Avrupa Spor Şehri ünvanlarını kazandık.”Sporun birçok alanında çok yol kat ettik. Şu anda 27 branş ve 5 bini aşkın sporcumuzla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sakarya spor alanında bir dünya markası haline geldi” dedi.

“Uluslararası birçok spor faaliyeti gerçekleştirdik”

Sporu ve sporcuyu desteklediklerini ifade eden Yüce, “Spor şehrimiz Sakarya’da geride bıraktığımız dönemde uluslararası birçok spor faaliyeti gerçekleştirdik. Bununla birlikte birçok projeyi hayata geçirdik. Büyükşehir Belediyesi olarak bundan sonra da gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki dönemde de spor alanında hayata geçireceğimiz projelerde paydaşlarımızla iş birliğimizi devam ettireceğiz. İnşallah iş birliğimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek” dedi.

Öte yandan toplantıya katılan heyet başkanları ve temsilcileri, gelecekte birçok sportif ve sosyal etkinlik için Sakarya’yı tercih edeceklerinin sinyallerini verdiler. – SAKARYA

horasanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu