Haber

Efes Selçuk Cumhuriyet Mahallesi Otopark Alanı Tamamlandı

Toplam 37 bin metrekarelik kilit taşı döşemesinin tamamlandığı Efes Selçuk’un en büyük mahallelerinden Cumhuriyet Mahallesi’nde, cemevi yanındaki otopark alanı da yakın zamanda tamamlandı. Çalışmaların ardından mahalleye giden Lider Filiz Ceritoğlu Sengel, “Vatandaş bu çalışmalardan memnunsa biz daha da mutlu oluyoruz” dedi.

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde parke ve kilit taşı döşemesi tamamlanan alanları ziyaret eden Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, halkın talepleri doğrultusunda yapımı tamamlanan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki otopark alanında da incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Mahallesi’nde 5 yılda yapılan çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Cumhuriyet Mahallesi’nde 5 yılda 37 bin metrekare kaldırım, kaldırım, yol vb. asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını tamamladık. Cemevi’nin hemen altında bir alanımız vardı. Orada.” “Park alanı da oluşturduk. Cemevi önünde de alan düzenleyeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi’nde 2019 yılında altyapı çalışmaları nedeniyle pek çok sorunun yaşandığını hatırlatan Lider Ceritoğlu Sengel, “Geçen yıl içerisinde tüm çalışmaların tamamlandığını, yürünebilir, kaldırımlı yolların olduğunu görmek bizi tabii ki mutlu ediyor. Şehir mutlu, Belediye Başkanı mutlu.”

Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Ahmet Çokyaman ise taleplerinin yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Mahallemizde kaldırım ve yol sorunları vardı. Bunları belediye başkanımıza ilettik. Belediye başkanımız sağ olsun bu konuda bize yardımcı oldu. Hem yollarımız hem de yollarımız” dedi. ve kaldırımlar yenilendi. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz.” Mahalle sakinleri ayrıca; Mahallenin daha önce özellikle kış aylarında oldukça sıkıntılı olan yol sorununun çözülmesinden memnuniyet duyduklarını belirttiler. Mahalle sakinleri bu çalışmalardan dolayı Önder Filiz Ceritoğlu Sengel’e teşekkür etti.

haber-mentese.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu