Haber

Turkish Insurance İftarları İstanbul’da Devam Ediyor

Türkiye Sigorta, ramazan ayı boyunca İstanbul’da kurduğu iftar sofraları ile özellikle deprem bölgesinde iftar faaliyetlerine devam ediyor. Üsküdar’da düzenlenen etkinliklerde iki günde yaklaşık 2 bin kişi Türkiye Sigorta’nın iftar sofralarında buluştu.

Sigorta sektörünün öncüsü Türkiye Sigorta, depremden etkilenen 11 lokasyonda 11 günlük iftar düzenlemelerini İstanbul Üsküdar’daki Valide-i Atik Camii ve Ayazma Camii’nde iftar yemekleri ile sürdürdü. Vatandaşların yoğun ilgi ve katılım gösterdiği Türkiye Sigorta kardeşliğinin sofrasına bu yıl yaklaşık 2000 kişi geldi.

Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli , “Türkiye Sigorta olarak ilk andan itibaren depremin yaralarını sarmak ve işimizi en doğru şekilde yapmak için sahadayız. Bu nedenle deprem bölgemizde iftar sofralarımıza başladık ve oradaki vatandaşlarımızla kardeşlik sofrasında bir araya gelerek bu rahmetli ayı hep birlikte selamladık. Şimdi de İstanbul’da kurduğumuz kardeşlik sofralarımızla ramazan ayını uğurluyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte banka ve acente kanalımızdan gelen misafirlerimizin de yer aldığı iftar yemeklerini dostluk ve sohbetle geçirdik. Vatandaşlarımızla bir araya gelip manevi duyguları birlikte paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir kardeşlik olarak kurduğumuz sofralarımızda ramazanın bereketini bizlerle paylaşan herkese teşekkür ederiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu