Haber

Ronaldo’dan Şaşırtıcı Sözler: “Suudi Arabistan Ligi, Fransa Ligi’nden Daha İyi”

Suudi Arabistan takımı Al Nassr’da forma giyen dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Ligi’nin Fransa Ligue 1’den daha iyi olduğunu iddia etti.

Al Nassr’da forma giyen Portekizli futbol yıldızı Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Ligi’ni Fransa Ligi ile karşılaştırdığı çarpıcı bir açıklama yaptı.

Dubai’de düzenlenen Globe Soccer ödüllerinde konuşan Ronaldo’nun açıklamaları büyük alkış aldı.

Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Ligi’nin Fransa Ligue 1’den daha iyi olduğunu söyledi. “Suudi Arabistan Ligi, Ligue 1’den daha kötü değil, aslında daha rekabetçi. Biz zaten Ligue 1’den daha iyi durumdayız.” Sözleriyle konuştu.

Ronaldo, Suudi Arabistan Ligi’ne şu sözlerle övgüde bulundu: “Al Nassr’da çok mutluyum. Buraya gelmem mükemmel bir karardı. Buradaki gelişim süreci uzun sürecek ama sonunda en üst seviyeye ulaşacaklar. Suudi Arabistan Lig dünyanın en iyi 3 liginden biri olacak.”

Ronaldo 2023’ü gol kralı olarak tamamladı. Kendini övmekten geri durmayan futbolcu, şunları söyledi:

“Harika vakit geçiriyorum. Geçen yılın en iyi golcüsüydüm. Bu yaşta gol açısından Erling Haaland gibi genç aslanları geride bıraktığınızı hayal edin… Yakında 39 yaşında olacağım. Hala iyi görünüyorum ve iyiyim. kendimle gurur duyuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu