Haber

Polat Ailesi Şaşkın! Dilan Polat’ın Kardeşi ve Engin Polat’ın Babası Sezgin Polat Hücrede Bakın Neler Yaşadı

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı yaptığı iddia edilen Dilan Polat ve eşi Engin Polat geçtiğimiz günlerde tutuklandı. Sadece Polat çifti değil, Dilan Polat’ın kardeşleri Sıla ve Can Doğu, Engin Polat’ın kardeşi Alper Kürşat Polat ve babası Sezgin Polat da tutuklanarak cezaevine gönderildi. Gazeteci Emrullah Erdinç’in haberine göre Can Doğu ile Sezgin Polat cezaevinde tartıştı. Detay…

Kısa sürede yükselişleri ve sosyal medyada şova dönüştürdükleri lüks hayatlarıyla MASAK’ın radarına yakalanan Polat ailesinin pek çok üyesi şu anda cezaevinde.

Geçtiğimiz günlerde gece operasyonunda gözaltına alınan Polat ve Doğu ailesi, tutuklanma talebiyle adliyeye sevk edilerek tutuklanarak Silivri Marmara Cezaevi’ne gönderildi.

Tutuklananlar arasında Dilan Polat ve Engin Polat’la birlikte Dilan Polat’ın kardeşleri Sıla ve Can Doğu, Engin Polat’ın babası Sezgin Polat ve ağabeyi Alper Kürşat Polat da vardı.

Tutuklanan kişilerden Can Doğu’nun ifadesinde, “Rise and Shine adlı şirkette depo memuru olarak çalışıyordum. Sezgin Polat bana güvendiği için kişisel hesabımı ticari amaçla kullanıyordu. Bunlar” dediği iddia edildi. Hesabıma para yatırıldı ve bu parayı kendisine elden teslim ediyordum.” .

Polat ailesi davasını ilk günden beri takip eden gazeteci Emrullah Erdinç, Can Doğu ve Sezgin Polat hakkında dikkat çeken bir tez ortaya attı.

Emrullah Erdinç, “Can Doğu koğuşta sürekli ağlıyordu. Engin Polat ve diğer kişilerin yanına gitmedi. Can Doğu’nun cezaevinde Engin Polat’ın babası Sezgin Polat’a ‘Bu var’ diye bağırdığı söyleniyor. hepsi senin yüzünden…'”

Gördüğünüz gibi Polat ailesinin kendi içinde dağılmaya başladığı şimdiden söyleniyor…

haberhavsa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu