Yaşam

Melis Buse Betkayan erkek arkadaşını taciz etti

Evlilik programıyla tanınan Melis Buse Betkayan, TikTok fenomeni evli ve 2 çocuk babası Raşit Bozdağ’a aşık oldu. Geçtiğimiz haftalarda Bozdağ’dan şiddet gördüğünü söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulunan Betkayan, saatler sonra barışarak ilişkisini sürdürdü. Genç isim, bir zamanlar yollarını ayırma kararı aldığı sevgilisine yönelik şiddet görüntüleriyle gündeme gelmişti.

LAMBA İLE SALDIRILDI

Bozdağ, küskün olduğu Melis Buse Betkayan’ın kafasına abajurla vurarak kendisine hakaret ve hakaretler yağdırdığı anları Instagram hesabından paylaştı. Bozdağ, görüntülere “Bu geçen sefer oldu ama ispatlayamadım, o yüzden herkes inandı. Yorum yapmayacağım. Kimin ne olduğunu tüm Türkiye görmeli ve izlemeli” diye yazdı.

“KURTARDIM, BENDEN AÇIKLAMA BEKLEMEYİN”

Melis Buse Betkayan ise görüntülerin ardından “Hayatta kaldım. Bugün geri kalan hayatımın ilk günü” dedi. Bu süreçle ilgili kimseyle konuşmak istemediğini söyleyen Betkayan, “Kimse benden açıklama beklemesin. Bu konudaki sessizliğimi sonsuza kadar koruyacağım” dedi.

ŞİDDET NEDENİYLE ŞİKAYET ETMİŞTİR

Betkayan, geçtiğimiz haftalarda kulağının kanadığı bir fotoğraf paylaşmış ve sevgilisi Raşit Bozdağ’dan şiddet gördüğünü söylemişti. İlişkisini bitiren ve yasal yollara başvurduğunu söyleyen Melis Buse Betkayan, olaydan saatler sonra sevgilisiyle barışarak memnuniyet pozlarını paylaştı.

seferihisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu