Teknoloji

Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (14 Mart)

Haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. İçlerinden bir tanesi daha önceden verilen The Bridge olur iken, diğeri ise Deus Ex – Mankind Divided. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Bahar İndirimi 2024 Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunları İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta yaptığı duyuru ile Deus Ex: Mankind Divided ve The Bridge oyunlarını, 21 Mart 2024 Perşembe gününe kadar buradan ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Call of the Wild: The Angler ve Invincible Presents: Atom Eve olacak.

Deus Ex: Mankind Divided Hakkında

Deus Ex: Human Revolution oyunundaki olayların iki yıl sonrasında yani 2029 yılında geçen Deus Ex: Mankind Divided oyununda, yaşanan Aug Hadisesi yüzünden protez kullanan insanlar ile normal insanlar arasında ayrışma yaşanıyor. Bu da mekanik ırkçılık döneminin de başlamasına neden oluyor. Gelişmiş teknolojiler kullanan ana karakter Adam Jensen ise Juggernaut Collective adı verilen bilgisayar korsan grubu ile çift taraflı ajan olarak iş birliği yaparak Aug Hadisesi’ni tezgahlayan Illuminati’yi deşifre etmeye çalışıyor.

The Bridge Hakkında

Oyunda, M.C. Escher benzeri bir karakteri ve 2B bir çevrenin rotasyonunu kontrol edebiliyorsunuz. The Bridge farklı bölümlerden oluşsa da genel olarak amacınız karakterinizi çıkış kapısına yönlendirmek olacak. Kapıya ulaşmaya çalışırken duruma göre dünyayı döndürebiliyorsunuz. Buna bağlı olarak bulunduğunuz bölümdeki tüm objelerin yer çekimsel yönleri değişiyor. Ayrıca oyunun bulmacaları M.C. Escher’ın sanatından esinlenilerek oluşturulmuş.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

haber-ortahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu