İş

ESBAŞ Ege’nin en iyi işverenleri listesinde birinci oldu

Great Place to Work’ün Ege Bölgesi’nde çalışanlarını en çok eğlendiren firmaları belirlemek için yaptığı araştırmada ESBAŞ, 2023 yılında 250-499 Numara arasında en yüksek puanla Ege’nin En Uygun Patronu seçildi. Çalışan Kategorisi.

Mayıs ayında ESBAŞ, GPTW’nin Türkiye’nin En Güzel Patronları 2023 Listesi’nde ikinci oldu.

Great Place to Work (GPTW), Swiss Otel Büyük Efes İzmir’de düzenlenen ödül töreninde Ege’nin En İyi İş Patronları 2023 Listesini açıkladı. Türkiye’nin işgücüne katılım oranı en yüksek illerine ev sahipliği yapan Ege Bölgesi’nde sağlığa yani insana değer vererek başarılı sonuçlar üreten şirketler Ege’nin En İyi İş Patronları Listesi’ne girmeyi başardı.

Değerlendirmeye katılan 87 şirkette 7.000 çalışanın Güven Endeksi deneyim anketi geri bildirimlerinden oluşturulan Ege’nin En İyi Patronları Great Place to Work Listesi’nde yer alan şirketler, ile fark yaratarak en uygun patron seçildi. çalışanlarına kendilerini nezih ve özel hissettiren uygulamalardır.

GPTW’nin araştırması sonucunda 250-499 Çalışan Sayısı Kategorisinde çalışanlarından en yüksek puanı alan ve listeye giren ESBAŞ üyeleri kalabalık bir grupla sahne alarak kendi besteledikleri ESBAŞ marşını söylediler.

Törende konuşan ESBAŞ Genel Müdürü Yusuf Kılınç, çalışanlarının memnuniyetini ve memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak politikalar geliştirerek şirketlerinde sürdürülebilir, mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturduklarını vurguladı. Kılınç, “Hepimiz ESBAŞ üyesi olduğumuz için şirketimiz için canla başla çalışıyor ve karşılığını alıyoruz. ESBAŞ, sadece çalışanlarının memnuniyeti için değil, faaliyet gösterdiği Ege Serbest Bölgesi’nde çalışan 25 bin kişinin de memnuniyeti ve huzuru için çalışmaktadır. 40 günlük bebeğin bakımından okul dönemine kadar Avrupa ve Amerika’nın en gelişmiş kreşlerinde uygulanan standartlarla bölgedeki çocuklara eğitim veriyoruz. Bölge çalışanlarının sağlık hizmetlerini karşılamak üzere 7 doktor ve çok sayıda hemşire ile hizmet veren OSGB ile hızlı bir şekilde sağlık hizmeti veriyoruz. Günde 25 bin kişiye yemek servisi yaparak her gün çalışanlarımıza sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu