Haber

Edirne Süloğlu’ndan güreşçilere İstanbul destekli hediye

Erdoğan DEMİR – Keşan Postası / EDİRNE (İGFA) -Edirne’nin Süloğlu ilçesinde Belediye lideri Mehmet Ormankıran, makamında karşıladığı güreş kadrosunun atletlerine ve antrenörlerine temel spor ekipmanları, eşofman ekipleri üzere gereçler ikram etti. Lider Ormankıran, spora ve atlete verdikleri dayanakların devam edeceğini söyledi.

Makamında atletlerle bir mühlet sohbet eden Lider Ormankıran, güreşte 8,5 yıldır önemli bir spor alt yapıları olduğunu kaydederek, “Trakya’da hiçbir ilçe belediyesinde olmayan bir güreş takımına sahibiz. Kırkpınar başta olmak üzere ilçemizi uluslararası ve Türkiye’de gururla temsil ediyorlar. Ne kadar gurur duysak azdır. Bizler 8,5 yıldır tüm ilçemizdeki kurum ve kuruluşlarımızla birlikte güreşçilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Bu takım bizim Süloğlu’muzun gururu ve onurudur” dedi.

Kendilerine her vakit ve her mevzuda takviye veren İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’na da teşekkür eden Lider Ormankıran, “Güreşçilerimize verdiği bu güzel hediyelere ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Bizler İstanbul ve Edirne Belediyelerimiz başta olmak üzere tüm kurumlarımızla işbirliği içindeyiz. Ayrıca yine her konuda büyük katkılar sunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse’ye ve ekibine teşekkürü borç bilirim. El ele vererek çalışmalarımız ve hizmetlerimiz artarak devam edecektir” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu