Yaşam

Birce Akalay’ın Yeni Projesinden Ünlü Yapımcıların Senarist Mücadelesine Bugün Televizyon Dünyasında Neler Oluyor?

10 Ağustos Perşembe günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmeleri ve olayları sizler için derledik.

Bakalım bugün neler olmuş?

1. Ekranların sevilen yüzlerinden Tekçe Akalay, dijital platformlarda yaptığı çalışmalarıyla bir süredir gündemde. En son Babil ve Son Yaz dizilerinde rol alan Akalay’ın televizyona ne zaman döneceği merak edilirken Birsen Altuntaş’ın haberine göre Akalay bir dizi projede anlaştı.

2. Efsanevi komedi dizisi Akasya Durağı’nı izlemişsinizdir. Hem enfes senaryosu hem de kendine has karakterleriyle halen en sevilen diziler arasında yer alan Akasya Durağı’nın en akılda kalan karakterlerinden biri de Sinan ve Gülbin’in oğlu Can oldu. Haylazlığı ve babasına benzerliği ile diziye yeni bir soluk katan Can’ı canlandıran Erimşah Bora’yı diziden sonra ekranlarda göremedik. Bora’nın sosyal medyada ortaya çıkan son hali görenleri şoke etti.

3. YouTube hesabında paylaştığı dizi ve filmlere yönelik eleştiri videoları ile sık sık gündem oluşturan Murat Soner, özellikle beğenmediği yapımlara yaptığı sert ve acımasız yorumlarla dikkat çekiyor. Son olarak yerli dizilerin yanı sıra Barbie filmi için de bir eleştiri videosu yayınlayan Soner, Twitter’da beğenilmesi zor olmakla eleştirildi.

4. Dizi dün gece yaşanan bir olayla sarsılır. Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere göre o3 Medya ile Medyapım işverenleri arasında çıkan senarist tartışması büyük arbedeyle sonuçlandı.

kaynarcahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu