Haber

AK Parti Adıyaman Milletvekili İshak Şan: Adıyaman’ı hep birlikte ayağa kaldıracağız

AK Parti Adıyaman Milletvekili İshak Şan, Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat’ın açıklamasının ardından yaptığı değerlendirmede, “Adıyaman’ı her zaman birlikte yükselteceğiz.”

AK Parti Adıyaman Belediye Başkanı adayı Ziya Polat’ı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tebrik eden Milletvekili İshak Şan, Ziya Polat ile birlikte 31 Mart seçimlerine damga vuracaklarını belirtti.

Aday belirleme sürecinin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ziya Polat ismini açıklamasıyla bu sürecin tamamlandığını belirten Milletvekili İshak Şan, “Bugün itibarıyla tüm üyelerimizle birlikte bir aradayız. Parti olarak adayımız Ziya Polat’ın etrafında kenetlendik ve 31 Mart seçimlerini büyük bir başarıyla kazandık.” Adayımız Ziya Polat’ın heyecanı ve tecrübesiyle yüzyılın felaketinde büyük zarar gören şehrimizi daha iyi bir şekilde ayağa kaldıracağımıza hiç şüphem yok. Halkımızın desteğiyle, inşallah kendisini belediye başkanlığına getirdikten sonra Adıyaman’la ilgili projelerin bir an önce hayata geçmesi için her yönüyle mücadele edeceğiz. Elimizden geleni yapıp Adıyaman’ı hak ettiği yere getireceğiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Bugüne kadar Adıyaman için elinden geleni yapmaya çalışan değerli Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç’a teşekkür ediyorum. Bundan sonra ortak hedefimiz daha güzel bir Adıyaman yaratmaktır. “AK Partili il, ilçemiz, kadınlarımız, gençlerimiz ve milletvekillerimizle birlikte adayımız Ziya Polat’ın rekor oyla seçilmesi ve Adıyaman’a hizmet edebilmesi için gece gündüz çalışacağız” dedi. – ADIYAMAN

kibriscik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu