Haber

AK Parti adayları Bağcılar’da seçmeni sokak sokak dinledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 2. Bölge milletvekili adayları Nevin Mine Vural ve Rasim Erdoğmuş, 14 Mayıs seçimleri kapsamında Bağcılar’da esnaf ve evleri ziyaret etti. Milletvekili adayları, vatandaşların sorunlarını dinleyerek güvenoyu aldı.

14 Mayıs’ta yapılacak seçim öncesi Ak Parti adayları seçmenle buluşmaya devam ediyor. Adaylar, esnaf ve vatandaş konutlarına yaptıkları ziyaretlerde olumlu tepkiler alıyor. Muhalefetin terör örgütleriyle işbirliği yaptığını söyleyen vatandaşlar oylarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerini söylüyor. Milletvekilleri iftar programının ardından kafelere giderek gençlerle sohbet etti.

“Elde edilen başarılar ülkemiz için gurur kaynağıdır”

AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı Rasim Erdoğmuş, vatandaşların hemşehri buluşma programlarına vatandaşların ilgiyle katıldığını belirterek, “İktidara gelen siyasi hareketin Türkiye’ye gelmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. 21 yıldır ilk günkü heyecanla toplum tarafından ilgi görmektedir.Teknoloji ve milli savunma sanayinde elde ettikleri başarıları takdirle karşılamaktadırlar.Elde edilen başarılar ülkemiz için gurur kaynağıdır.Vatandaşlarımız bizler için gurur kaynağıdır çünkü bizler yerli ve milli silahlarımızla kendi coğrafyamızı koruyacak ve bundan sonra biz de bu coğrafyanın içindeyiz diyebiliriz. 2 saattir onlarca esnafı ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli ziyarette bulunuyoruz. Görüşüp soruyoruz” durumunu ve hatıralarını anlatıyor, dertlerini dinliyoruz. Kurum olarak aldığımız yansımaların ne kadar olumlu olduğunu görüyoruz” dedi.

“Muhalefetin teröristlerle işbirliği yaptığını öne sürüyorlar”

Seçim çalışmalarını Bağcılar’ı dolaşarak sürdürdüklerini belirten AK Parti 2. Bölge 28. Dönem Milletvekili adayı Nevin Mine Vural, “Programlarımıza Bağcılar İnönü Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretlerimizle başladık. Daha sonra SKM’miz (Seçim Koordinasyon Merkezimiz) ) programları, konut ziyaretlerimiz, iftar programımız.” Kafe ve kafe ziyaretlerimizle günü kapatacağız. Vatandaşlarımız hep muhalefetin teröristlerle işbirliği yaptığını söylüyor. Bütün vatandaşlarımız bu durumun farkında, dolayısıyla muhalefete destek vermeyecekler. Gençler çok ilgili, vergilerin kaldırılmasından çok memnunlar. Son yasalar çok etkili oldu” dedi. – İSTANBUL

hopaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu